Delší spánek pro novorozence

Delší spánek pro novorozence. První čas svého málo bude provádět přesně v postýlce, protože právě během spánku se děje vstřebávání informací, které moppet dostane. To je důvod, proč je tak důležité vytvořit příznivé podmínky pro jeho odpočinek. Jak to udělat? Ve vaší kompetenci je výběr postýlky pro novorozence, která přišla by dítě podle věku, velikosti a tak dále

Základní požadavky na dětské postýlce

Dnes postýlky je na trhu velmi mnoho, a rozmanitost je to, jak druhová, tak i čistě funkční. Bez ohledu na rozdíly každá dětská postýlka by měla:

Zajistit ochranu dítěte před zraněním. To znamená, že všechny ostré hrany musí být buď chybět, nebo být k dispozici pro dítě, nebo být uzavřeny. Totéž se týká nespolehlivých , které lze špetku prsty.
Mít dobrý stabilní základ. Tato poznámka je stejně platí i pro , a kol, a pro běžné noh. Každá rodina si vybere svého uživatelsky příjemný formát, ale přitom je výrobce povinen zajistit bezpečnost drobky. Zejména se jedná o děti, které milují vyklánět za , a proto, houpací lůžko.
Zabezpečit dítě škodlivé chemie. Jako obvykle, nejbezpečnější jsou považovány postýlky ze dřeva. Na všeobecné přesvědčení jsou považovány za vrchol kvality mezi ostatními přednost. Ale dnes je to názor v zpochybnil – pediatři důrazně doporučuje, aby rodiče věnovat pozornost na výrobky z plastu, nebo kovu, tak, jak v důsledku působení laku jako postýlky . Pokud vám to, po tom všem, po duši z dřevěné postýlky, ujistěte se, zjistěte u prodejce, jaký nátěr byl použit při výrobě. To je také uvedeno v úvodní dokumentace.

Zeptat, jestli nabízíte kit speciální obložení na , aby se málo, rozhodování o tom, vyzkoušet si spaní na chuť, není rozmazlená to jednou provždy. Určitě z non-toxické materiály.

Máte jistě na výběr mezi jedním a dnem. Kdo to radí ten, kdo něco –jiného. Říct jednoznačně, který je lepší – nemůžete. Lze jen poznamenat, že při dně větrání je mnohem lepší – to je zvláště důležité, vzhledem k “noční překvapení”.

Vzdálenost mezi drženy pravítky je třeba vzít v úvahu – v průměru je to 6-8 viz obvykle, to standartně, ale opět zajistit sami, bude správně. důvodem, proč takový následující: pokud bude vzdálenost větší nebo menší dítě bude moci strčit tam nožku nebo pera a zraní. To samé platí pro odpovídající velikosti dětské postýlce. Je příliš malé, může se stát příčinou zranění, a příliš velká – tvořit nesrovnalosti v postýlce. Pamatujte si: povrch dětského nároku na lůžko by mělo být dokonale hladké, jinak může trpět páteř.

Další plus lze považovat za volbu pro odstranění nebo snížení přední stěny. tak, v případě, že vaše dítě bude neklidně spát nebo onemocní, můžete vždy postýlku ke své posteli. A když dítě vyroste, vybírat ho bude již jednodušší tím, výsadky straně. To stejné se týká dvou úrovní dna. Máma hned po těžké silně naklánět směrem k novorozence, protože ho lze nastavit na nejvyšší úrovni. Když bude málo starší – vynechat.

dětský on-line obchod vám pomůže určit nejen kompletaci a čistě funkční prvky, pomůžeme vám vybrat to, co by mohla vyhovovat vzhledově, a cena. Zavolejte nebo napište nám kdykoliv, jsme rádi, že vám zákazníkům.