Morální zmatek kolem případě Ched Evans

Jinde tam přetrvává mlha mravního zmatku kolem tohoto případu, hustá směsice šedých oblastí. Evans, jehož případ má být vyšetřován komisí pro vyšetřování trestných věcí, sloužil jeho času, takže by mu neměl být povolen návrat do své denní práce? Je to jedno pravidlo, například, zločiny z krádeže, ale další pro znásilnění? Má naše společnost skutečně věřit v základní principy rehabilitace, pro všechny bývalé vězně, a to i ve velmi obtížných a náročných případech Které testují naše hranice na hranici. Nebo ne?

V některých ohledech můžete vidět, proč existuje zmatek. Evans zneužíval pojem fotbalistů jako vzor pro mladé, ale smutně, že nebyl první a bezpochyby nebude poslední.Kromě toho, je-li rehabilitace je bod, pak profesionální fotbal je to, co dělá Evans. – nemůžete hrát svou druh sportu v uzamčené místnosti, chráněné před zraky veřejnosti.

Unibet-Registrace s bonusem zde

A co je nejdůležitější, pokud jde o obnovu v širším pocit, že by bylo nerozumné a neproveditelný, aby mohla pracovat na jakémkoli posuvné měřítko „způsobilosti“.

na druhou stranu, někteří by mohli říkat, že má rád mě nejsou dost zmatené. Když byl propuštěn Evans, napsal jsem, že stejně jako všechny násilníky, nikdy by skutečně být „free“ a stále si myslím, že. Nedivím se, že i když je jen trénink, kontroverze psi každý jeho pohyb. A co víc, když jsem brutálně upřímný, i nadále být pohodlné s tím.Prosím být naprosto jasné, že jsem velmi v pohodě s myšlenkou odsouzených násilníků pokračujících mohla být ovlivněna jejich zločiny pro (hmm, podívejme) možná dokonce tak dlouho, dokud jejich oběti bývají.

Tato záležitosti jsou jen zřídka čistě teoretické, i když ve skutečnosti mělo být – ty otravné „silné pocity“ dál v cestě a ničí vše. Ať už jsou někteří lidé říkají, a to bez ohledu na hodné principy rehabilitace, v reálném světě, všechny trestné činy nejsou rovni.

Jako každý bývalý con vám mohl říct, jakmile jste vyšel z vězení, který minulý přesvědčení za znásilnění nebude přirovnávat k mít minulosti odsouzení za krádež, nebo dokonce jiných forem násilí, jako je opilý punč-up mimo hospodě.Ať už právem či neprávem, znásilnění zůstává nesmazatelnou zločin, jak morálně trvalé jako tetování, tak proč by to mělo být jiné pro Evanse?

Zdá se, že důvod, proč pro některé Evans pokus o rehabilitaci hole v uživatelské vole. Jeho zločin, ten, který správně, spravedlivě a zákonně, patří do jeho Bet 365 minulosti, stále pokračuje, aby se lidé cítí nesvůj. Není to tak někteří tvrdí, že on pronásledováni (Evans má reálnou míru podpory – ani, jak se zdá, z Sheffield United a PFA)., Ale takovým způsobem, to nezáleží na tom,

Zatímco Evans oficiálně zaplatil svůj dluh vůči společnosti, a nikdo nezpochybňuje, že neoficiálně – jak jsem předpokládal – to nekončí.Jistě, nezastaví to jako Ennis Hill, který si přeje uplatnit své právo, aby s ním nebyl nijak spojen. Tímto způsobem je Evans uvězněn ve veřejné představivosti – nikoliv jako fotbalista nebo dokonce jako rehabilitovaný bývalý vězeň, spíše v současné době jako živý a dýchací test ve stylu Rorschach pro “silné pocity” společnosti o znásilnění.

P> Bohužel pro Evanse, ani on, Sheffield United, ani PFA, nemají naději, že to ovládají. Démocracy záleží – použijte hlasování Facebook Twitter Pinterest Lidé by měli hlasovat. Foto: Alamy

Co kdyby všichni hlasovali, a ne jen ti, kteří tomu věří? Zpráva parlamentního výboru posuzovala, zda by mělo být hlasování povinné.To se týká skutečnosti, že na posledních všeobecných volbách nehlasovalo 16 milionů lidí, zatímco 7,5 milionu, kteří mají nárok na hlasování, nejsou zapsáni.

Proč není hlasování povinné? Ti, kteří nevidí žádné hlasování, by mohli vždy zvolit možnost “zdržení se hlasování” navrženou výborem. Kromě toho se stává stále obtížnější vidět lidi, kteří se ptají na to, jak to nemá smysl hlasovat, protože je to všechno zmanipulované, politici jsou stejní a ostatní. Samozřejmě, pokud byli všichni nuceni hlasovat , Výsledek nemusí vypadat tak, jak byste chtěli.Nicméně, non-hlasování postoj se zdá obzvláště nechutné po události, jako Remembrance neděli, ctít ty, kteří zemřeli na principech demokracie. Nebo s odkazem na ženy, nebo pracovních skupin, kteří bojovali v jejich vlastní cestě za právo odevzdat hlas.

Nic z toho se zdá, že registrovat s těmi, kteří vyznávají, že hluboce pečovat o své právo, volit. Na druhou stranu, to se starají? I bez výběru neúčasti, byla vždy možnost se ukázat na volební místnosti a prokázat svou nedůvěru vůči systému kazí váš hlasovací lístek.Alespoň lidi, kteří dělají to se aktivně podílejí na hlasování, takže svá stanoviska.

Zdá se však, že miliony nevoličů nemůže být ani neobtěžoval k tomu, že některé z nich přijímají jejich podvržený anti-establishment představovat, protože to vypadá lépe než pravda – že jsou kosti nečinný, špatně informovaný a nezralý. Vlastní blahopřejný bludy plemeno non-svědomí. I pro jednoho, by se nic namítat, pokud povinné hlasování vyznačeno, že element out.Bad chlapci setkat Kate – to je špatný směr Facebook Twitter Pinterest vévodkyně z Cambridge splňuje Harry Styles v jednom směru jako Simon Cowell vypadá na konci Royal Variety Performance u londýnského palladia.Fotografie: WPA Pool / Getty Images

Co se stalo s One Direction? Kde ty clean-cut, joshing, play-sešrotování, rozkošný chlapců pryč?

V poslední době na X Factor a znovu zakotví v setkat-a-pozdravit s vévodkyní z Cambridge, One Direction vypadalo vše hrubě opracované up (a věku up). Není to jen Harry Styles, který vždy vypadá, jako kdyby právě prohrál boj s listovou-dmychadla – všechny z nich.Byli oblečeni v Bad Boy oblečení, sportovní vlasy, které křičeli: „Právě jsem spal v septiku pro zábavu – chcete, aby něco z toho“ Oni také vypadal, jako kdyby ne oholené, dokonce i členové, kteří nejsou začal holit.

musí se jednat o nabídku, aby „zralý synchronně s jejich trhu,“ nesmí být po sobě zanechal fanoušky jednou Křik zastávek a přejít na starší, drsnější pop mošt.V některých ohledech, jedna sympatizuje: dospívající fanoušci jsou notoricky nemilosrdný prudkém plakáty svých hrdinů s hormonálními slzami v jednu chvíli, házet lhostejně stranou další

Pokud však One Direction chtějí vytrvat s tough-. chlapec, anti-corporate, sexy, rebel obraz, slovo radu:. asi nejlepší nebýt viděn ustupovat do royals zároveň.

zdroj: cz-bonus.com