RB Lipsko – Hamburger SV 0:3

O utrzymanie walczą Hamburg potwierdził zwycięstwo gospodarzy powyżej Leverkusen i Lipsku wrócił do swojego skoku jesiennej porażce 0: 4 Oddziały trener Ralph Hasenhüttla ulegli przed własną fanów Rothosen niespodziewanie 0: 3 i przegrał po raz drugi z rzędu.

Duża część swoich niemieckich fanów Leipzig tegoroczny bezprecedensowy sukces życzenia ze względu na “sztucznie” klub pochodzenia i teraz można powiedzieć, że w końcu pojawia się na słowie “Leipzig wkrótce tracę oddech.” Jednak konkurencja Premier debiutantem dzisiaj, nawet nie złe zakład bez ryzyka wyniki, trzymając piłkę więcej, ale był rozpaczliwie nieefektywne. Przez piętnaście strzałów nie nadają się nawet jeden z trzech barów!

Odwrotnie Hamburg skorzystał szczególnie od standardowych sytuacjach i wydajne dzięki futbolu bonus powitalny po raz drugi z rzędu, nie tylko wygrał, ale także zachował czyste konto, jak również. Pierwszą bramkę zakłady online na hokej zdobył w 18.

minucie Kyriakos Papadopoulos, skoczył w ścisłym centrum Nicolai Müller z rogu i ostre nagłówek dał Gulácsimu, który wcześniej wykonał dobrą skargę Wood, nie ma szans.

Prawie taka sama sytuacja powtarza się sześć minut później ponownie naruszony Muller rogu, tym razem okazało się, że głowę Walace i zapewnić, że goście dvougólový ołowiu. Goście byli w miarę upływu czasu, coraz bardziej nerwowa, co przejawia się także w niektórych kontrowersyjnych wypowiedzi sędziego. Ponadto, również zatrzymał grę w środku pola i Rothosen poszedł do szybkiego kontrataku.

Otwarta przestrzeń do obrony przechowywane oddzielne naloty, jednym z takich wciąż nie odwrócił Dennis Diekmeier Gdy Gulácsiho Chociaż přeloboval, jednak piłka skończyło się w barze. Lepiej już doprowadziły do ​​samego końca Aaron Hunt do innego szybki kontratak zakończony bezpiecznie strzał w otwartej bramki. Łatwy stanowisko do przygotowania ponownej Nicolai Müller, który zdobył więc teraz tylko trzy asysty.