Bet365, Bwin – internetové stávkové kancelárie

Bet 365Hannah Mills a Saskia Clark si určite vyhrajú zlato pre Veľkú Britániu v žienke 470. Mills a Clark, ktorí vyhrali striebro v Londýne 2012, vytvorili sériu jemných výkonov na deviatom dni regaty, keď skončili tretí v ôsmom preteku, druhý v deviatom a tretí v desiatom. V kombinácii s ich tromi víťazmi v súťaži to Bet365 znamenalo, že Mills a Clark majú 20-bodový náskok nad Novozélanďanmi, ktorí porazili pred štyrmi rokmi, Jo Aleh a Polly Powrie.Tak dlho, kým Clark a Mills dokončia medailu v stredu, vyhrájú zlato. “Je to úplne neskutočné,” povedal Mills. “Som absolútne šokovaný, ohromený a tak uľavený.” Pár vedú flotilu po siedmich pretekoch, ale mali nepríjemné Bet365 počkať, keď preteky boli odložené v pondelok z dôvodu poveternostných podmienok. sa plavili z našej kože v maratóne, “povedal Mills. “Jazdili sme na to, čo sa cíti ako navždy, aby sme tento týždeň získali zlatú medailu a nemôžem tomu uveriť.” Použitie toho, čo môže alebo nemusí byť technický termín, Mills vysvetlil, že “my sme rozdelené na tri pevné tváre, a to sme sa snažili robiť celý týždeň. ”

Spolu so všetkými ostatnými v regatóne trikrát kontrolovali Bet365 výpočty bodov, aby sa ubezpečili, že sú správne. “Nedôveroval som nášmu trénerovi, že dostal body správne,” povedal Mills. “A pokiaľ nemáme medailu, nie som si istý, či sa to stane.” Najskôr musia dokončiť finálový závod bez toho, aby bol diskvalifikovaný .

Aj keď prídu na posledné miesto, dva body, ktoré zarobia, stačia na získanie zlata.

Malo by byť dostatočne jednoduché, hoci skutočnosť, že Aleh a Powrie boli dvakrát diskvalifikovaní Regatta začala je pripomenutie Mills a Clark nemôžu Bwin brať nič za samozrejmosť.

“Nemusíme sa zblázniť,” povedal Clark, “byť pevný a dostať sa okolo ihriska.”

Mills, 28 a Clark, 36, sa prvýkrát spojili 18 mesiacov pred olympijskými hrami v Londýne.Clark skončil šiesty v triede 470 v Pekingu, ale snažil sa nájsť nového partnera v Londýne 2012, než sa spojí s Millsom. Napriek krátkej dobe, keď spolu pracovali, boli Bwin zničené, aby boli bití zlatú medailu v roku 2012 Aleh a Powrie.

Pri pretekoch na medailu na týchto olympijských hrách boli obe lode viazané v stávke, takže čímkoľvek, kto skončil pred druhým v deň, vyhrá zlato. Tentoraz to bude pre britského páru oveľa pohodlnejšie. Bude to druhá zlatá medaila Veľkej Británie v toľkých dňoch po víťazstve Gilesa Scotta v mužskej finále a ich tretí celkový s strieborným Nickom Dempseyom v windsurfingu RS: X.

Scott tiež mal taký veľký náskok, že efektívne vyhral akciu skôr, ako Bwin športove stávky začala medailová súťaž.Ďalšie britské medaily sa však v utorok nedostali tak dobre. Nick Thompson skončil šiesty v laserovom a Alison Young ôsme v Laser Radial.

Thompson a Mladí sú majstri sveta vo svojich podujatiach.