Fanúšikovia futbalu: Lionel Messi do Manchester City?

No, to je, ak má Mesto peniaze na prenájom Carolgees. Alebo prehrávač shawm. Pretože tu hovorí, že Messi bude stáť klub 800 tisíc libier týždenne v mzdách. To je 800 000 libier. Týždeň. Áno. Španielska rozhlasová stanica počíta s tým, že Pep, ktorý je v poslednom roku svojho kontraktu v Bayernu v Mníchove a ešte nepodpísal predĺženie, už súhlasil so vstupom do mesta. Cíti, že sa v Nemecku naučil dosť a chce dať svojmu obrovskému futbalovému Bet365 stavky online mozgu väčšiu výzvu. A pokiaľ ide o daň, zdá sa, že to je jeden z dôvodov, prečo bude Messi otvorená prechodu na severozápadné Anglicko. Katalánske súdy neboli v nedávnej dobe priateľmi rodiny Messi. Manchester má bar s názvom Barça. Na katalánskom námestí. Ako to zvuk Pep?Je to miesto, kde “môžete skutočne vychutnať rozhovor a nájsť si miesto,” podľa jedného recenzenta. Určite to je prelomový obchod. Práve, poďme.

Okolo tohto obdobia Cesc Fábregas a Diego Costa boli pre Chelsea úplne presvedčivé, že o nich všetci hovoria. Súčasne minulú sezónu absolútne nikto nehovoril o Mousa Dembélé a Jamie Vardy. Teraz chce Chelsea nahradiť Fábregasa a Costa. To bude vietor zmeny, ktoré môžete cítiť fúkanie kráľovskou cestou. Ale predtým, než sa s nimi dostanú ponuky, budú sa snažiť snažiť sa chorvátsky Jamie Vardy, Nikola Kalinic, ktorý dosiahol 10 gólov v deviatich zápasoch pre Fiorentinu.Má tiež skúsenosti s hraním v Anglicku s Blackburn Rovers, kde strávil tri sezóny beží okolo mávať ruky o tom, že nikdy nebol prešiel loptu medzi rokmi 2009 a 2011. Garry Monk môže chcieť, aby pieseň The Monkees ( Nie som tvoja) Steppen ‘Stone na šatni v getafe v anfielde na víkende Anfielda, aby si poslal správu do Andréa Ayewa, že keď Liverpool prišiel v januári, chceli by, aby Unibet stavkovanie cez mobil zostal o niečo dlhšie Swansea. Mohol by im dokonca pomôcť zostať.

A Eddie Howe je fanúšikom stretnutí. Chce poslať 6 miliónov korún cestou Crystal Palace pre Dwighta Gayleho, ktorý dúfa, že pripomenie svojmu bývalému stávkujúcemu partnerovi v Selhurst Parku, Glenne Murrayovej, ako zostať fit a strelí gólmi znova v Bournemouth.