Joey Barton je včasný voľný kop dáva Bet365 derby vyhrať v Prestone

Joey Barton odklonil voľný kop po šiestich minútach vrátil Burnley na vrchol majstrovstiev tým, že tesne 1-0 víťazstvo nad Lancashire rivalmi Preston. 33-rok-starý tretí gól sezóny bol odklonený za plochým Chrisom Kirklandom v hlave Alana Browna, keď Clarets predĺžil svoju neporazenú jazdu do 21 ligových zápasov a zvýšil tlak na Middlesbrough a Brighton, ktoré teraz Bet365 vedú o jeden a tri body. p> Tento týždeň sa ukázalo, že záložník Barton bol zvolený za štvrtého najlepšieho hráča v divízii tým, že oponuje manažérom, za tímovým kolegom a posledným víťazom Andre Gray.Oba hráči boli do turfu Moor v turnaji otvorení niekoľko týždňov. Gray je 24 gólov, z ktorých 22 prišli s Clarets, chytil pozornosť, ale voľný agent Barton vyzerá trieda vyššie na tejto úrovni a jeho zachytenie sa ukáže byť šikovný kúsok podnikania klubu majstrovstiev, ak môže nosiť Sean Dyche je strana cez líniu. Tam mohol byť trochu šťastia na prvý víťaz z bývalého QPR ale on bol v srdci Bet365 všetko v začiatku pol hodiny, keď sa návštevníci vyhrážali, že beží amok, keď Simon Grayson rozhodol využiť 3-5-2 formácie backfired.

Clarets urobil zasahuje obzvlášť pravý bok a George Boyd vystrelil výstražný záber široký po 34-rok-starý brankára Kirkland nedokázal dostať dobrú vzdialenosť, keď prerazil Matt Lowton kríž preč. Veterán nebol schopný urobiť nič s Barton je zadarmo -kick od 30 yardov, ktorý bol prekonaný cez North End brankára o hlavu o f Browne, ktorý stál v stene. Niektorí z návštevníkov podporili na ihrisku a bolo prekvapením, že ďalší stewards, ktorí boli potom navrhnutí, Bet365 nesledovali viac gólových slávností v nasledujúcich minútach.Sam Vokes úzko vynechal Grayovho šumivý kríž cez šesť-yard box, ten skoro riadil jeden Barton voľný kop do horného rohu a Ben Mee flicked ďalšie nastavené kus len široký. Pár blokov odmietol goalbound úsilie od Scotta Arfielda a Andreho Grayho predtým, než sa Grayson konečne rozhodol zbaviť svojho systému a vrátiť sa späť na štvoricu. North End vyzeral pohodlnejšie v tejto šablóne a ukázal trochu viac boja, tak ako Joe Garner a Lowton dostal do prerušenia čas švih. Pre všetky Burnley dominancie to zostalo 1-0 na prerušenie, ako to urobil začiatkom druhého obdobia napriek tomu, že Kirklandov cieľ bol dvojnásobný v krátkej Bet365 postupnosti.Gray sladko zasiahnutá polovica volley sa dostala z čiapky Anglicka blízko pošty a zatiaľ čo počiatočné nebezpečenstvo bolo vyčistené, Boyd vyložil úsilie z diaľky na vrchole priečky od druhej vlny útoku Clarets. Arfield a Calum Woods obchodovali dlho-rozsah úsilie široko pred Lowton musel zablokovať od Jermaine Beckford potom, čo útočník šikovne švihol loptu nad hlavou Michaela Keanea. Raz Barton urobil nesprávne rozhodnutie, keď strieľal výstrel do Kirklandove nohy z pobrežia po tom, čo Rolne Browneho prehral a vyzeral, že by sa mal prehnúť loptou cez šesť-yard box.Burnleyho strašidelnosť nevyzerala ako návrat k ich prenasledovaniu, hoci Preston na druhej strane vytváral malú Bet365 stávková kancelária záležitosť – zachránil Toma Heatona od Daniela Johnsona v jednej zo zriedkavých príležitostí, kedy bol povolaný, zatiaľ čo nahradil Callum Robinsonovu volejbu hlboko do zastavenia Prešiel.

Víťazstvo opúšťa Burnleyho, a možno aj Bartona, stále bližšie k návratu na vrchol letu s Dycheovou stranou, ktorá má len dve zostavy, ktoré treba splniť.

viac: http://bet-pt.com/bet365/bet365-stavkova-kancelaria/