Stávkové bonusy Unibet

Stávkové bonusy UnibetPo výkone 1: 1 v Portugalsku v prvej etape play-off kravy, Roma začal ako favorit, ale nikdy sa zotavil, keď Felipe dal návštevníkom osemminútové vedenie.

Úplne sa implodovali, keď Daniele De Rossi a jeho náhradník Emerson Palmieri dostali červené karty pred a po polčase. Ten-muž Legia vytiahol 1-1 doma s írčanmi na Unibet čiastočný úväzok Dundalk, ale postupoval 3-1 na aby sa stala Bet365 Spain prvou poľskou stranou, ktorá sa dostala do skupinovej fázy najvyššej klubovej súťaže v Európe po dobu 20 rokov.

Bývalí majstri Európy Celtic tlačili okolo Hapoel Beer Sheva 5-4 na agregáte napriek 2-0 porážke Izrael a Ludogorets držali Viktoriu Plzeň 2-2, aby získali celkovú výhru 4-2.

Rom sa stal tretím po sebe Unibet nasledujúcim tímom Serie A a šiesty v posledných osem sezónach, keď sa Taliansko dostalo iba dvoch reprezentantov, Juventusu a Napoli, vo štvrtok v skupine fáze. ”

Rómovia majú spravodlivý podiel po európskych katastrofách, keď prehrali 6-1 do Barcelony v minulom roku a 7-1 doma do Bayernu v Mníchove pred dvoma rokmi, ale ani oni si Unibet nemohli predstaviť, ako sa utečie utorková hra.

Ich počiatočná dôvera bola keď Felipe viedol Porto pred Otavio krížom, ale skutočné problémy začali v 39. minúte, keď bol záložník De Rossi vyslaný pre high tackle na Maxi Pereira. Uprostred rozhnevaných rómskych protestov ho nahradil Palmieri , ktorý trval len 11 minút predtým, než bol Unibet prepustený na šokujúci výpad.

Rómsky brankár Wojciech Szczesny si rezervoval svoje miesto v galerijskej hale s bezohľadným obvinením z jeho cieľa, ktorý umožnil Miguel Layunovi druhá do nestráženej siete.Takmer okamžite sa Ježiš Corona otočil svojou značkou na Unibet stávkové bonusy treťom mieste. Irska strana dostala ďalšiu nádej, keď Adam Hlousek z tímu Legia bol vyslaný v 67. minúte, ale boli chytení na prerušenie, keď Michal Kucharczyk vyrovnal v prestávke čas, končí svoj sen.Michy Batshuayi vedie Chelsea okolo Bristol Rovers a do tretieho kola.

viac zde: recenzie online stávkových kancelárií